داشتن سایت یک مزیت یا ضرورت ؟

داشتن سایت یک مزیت یا ضرورت ؟

داشتن یک سایت می‌تواند به خودی خود یک حرفه یا زمینه ی فعالیت محسوب شود. مثلا سایت های مجله‌طور که در آنها مطلب می گذازید یا تولید محتوا می‌کنید و یا سایت های دانلودی که فایل های کاربردی مثل نرم‌افزار کامپیوتر و موبایل یا کتاب و ویدیو برای دانلود قرار میدهید که میتوانید در کنار ارایه محتوای رایگان و پولی از طریق تبلیغات هم کسب درآمد کنید.

سایت شما به تنهایی میتواند دفتر کار یا مغازه شما باشد. به عنوان مثال در دقتر کار با مراجعه کنندگان صحبت می کنید، فرم میدهید تا پر کنند، به کمک تراکت ها، ویزیت کارت ها و تابلوها مراجعه کنندگان را با خود و فعالیت و بیزینس و کسب و کارتان آشنا کنید و در نهایت اطلاعات و اسنادی را هم ذخیره کنید. در سایت هم دقیقا میتوانید همه ی این امکانات را داشته باشید.

یا یک فروشگاه را در نظر بگیرید شما نیاز به قفسه و ویترین برای نمایش محصولات و قیمت و کیفیت آنها نیاز دارید که در سایت فروشگاهی اینترنتی هم میتوانید به کمک تصاویر و ویدیو همین موارد را نمایش دهید. سایر کار ها مثل صحبت با مشتریان، ذخیره اطلاعات و حسابداری و نیز دریافت پول از طریق درگاه پرداخت آنلاین نیز در سایت امکان پذیر است.

علاوه بر اینکه داشتن یک سایت برای کسب و کار میتواند به تنهایی موجب درآمد زایی شود و در عصر الکترونیک کافی باشد حتی در کنار کسب و کار حضوری شما یعنی دفتر یا مغازه فیزیکی شما نیز موثر خواهد بود.

2 نظرات
  • ارسال شده توسط20:44, 1400/03/06

    سلام تشکر از مطلب مفیدتون

ارسال یک نظر

نظر
نام:
ایمیل
وب سایت

کد امنیتی را وارد کنید : *

Reload Image